ĮRAŠAI

VASAROS EKSKURSIJA

Penktadienis praleistas linksmai ir turiningai: keliavome į Kryžių kalną, pakeliuj apsilankėme Šiluvos Švč.Mergelės Marijos bazilikoje. Puiki nuotaika, palankus oras ir įsimintini įspūdžiai lydėjo visą kelionės laiką.      

Daugiau »

JONINIŲ ŠVENTĖS AKIMIRKOS

Pražydo paparčio žiedas ir mūsų įstaigos kiemelyje.  Mums grojo „Vyšnialaukio bendruomenės“ kaimo kapela, merginos pasipuošė pačių pintais puošniais Joninių vainikais, prisiminėme senąsias Joninių tradicijas, sveikinome Jonus ir Janinas, ieškojome paslaptingojo paparčių žiedo, šokom, dainavom, vaišinomės ir visi patenkinti buvome.  

Daugiau »

Užgavėnės

Linksmos ir siautulingos užgavėnės, pagardintos ant laužo keptais blynais ir karšta arbata. Kad šventė būtų dar linksmesnė – padėkoti galim jonavos suaugusiųjų švietimo centro kapelai „lankesa“ už nuotaikingą muzikinę programą. Morė sudeginta, lašininis nugalėtas, žiema galutinai numarinta.

Daugiau »

Gražinamės

Jonavos politechnikos mokyklos mokinių praktika, o mūsų gyventojams džiaugsmas ir gera nuotaika.

Daugiau »

Vasario 16-oji lietuvos valstybės atkūrimo diena

„laisvė – tai yra kažkas daugiau, ko net dievas negali uždrausti žmogui, laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiama valstybė, ji aukštesnė už gerovę.“ paminėti lietuvos valstybės atkūrimo dieną surengėme viktoriną „20 kalusimų lietuvai“. Visi klausimai buvo susiję su lietuvos istorija.

Daugiau »

Kontaktai

VIEŠOJI ĮSTAIGA LIETUVOS REABILITACIJOS IR SLAUGOS CENTRAS

El. p. info@lrsc.lt
Tel. +370 349 77050
Paupio g. 40, Ruklos k., Jonavos raj.