ĮRAŠAI

VIKTORINA

Jonava – devintas pagal gyventojų skaičių Lietuvos miestas, esantis Kauno apskrityje, prie Neries, žemiau Šventosios žiočių. Dalyvaujame viktorinoje „Ką žinau apie Jonavos miestą?“. Daugiausiai žinantys buvo apdovanoti.

Daugiau »

PYRAGŲ DIENA

Lapkričio 6-oji – pyragų diena. Kepėme ir mes savo tradicinį obuolių pyragą. Pavyko šauniai!  

Daugiau »

VĖLINĖS

Vėlinės yra svarbus laikas, kai norime išėjusius atminti. Nes tie, kurie mums brangūs visada išliks širdies kertelėje. Aplankius kapus norisi pabendrauti, paklausyti giesmių, pasidalinti prisiminimais apie savo artimuosius. Būdami drauge mokomės džiaugtis giesmės grožiu, geru žodžiu, palaiminta rožinio malda, šypsenomis, gera nuotaika. Po tokio susitikimo galime pilnas saujas gėrio ir šviesos neštis su savimi ir dalinti kitiems.

Daugiau »

HELOVINAS

Spalio mėnesį gimusių gimtadienius šventėme kartu su helovinu. Šventinės aplinkos sukūrimas – puiki proga parodyti išmonę ir fantaziją.

Daugiau »

DRAMOS TERAPIJA

Dramos terapija – viena iš meno terapijos sričių, kur gyventojai naudoja įvairius vaidybos metodus, vaidmenų žaidimus, improvizaciją, pantomimą ir kt. Penktadienio popietę turėjome dramos terapijos užsiėmimą. Įvairiaspalvės skarelės padėjo atskleisti kūribiškumą, vaizduotę, fantazijas, bei emocijas.

Daugiau »

POPIETĖ SU KUNIGU

Tikėjimas nuo seno žmogui yra itin svarbi vertybė, kuria asmenybė vadovaujasi priimdama sudėtingus ar lengvus sprendimus. Tikėjimas arba viltis suteikia prasmę gyventi. Popietė su kunigu G. Maskolaičiu.  

Daugiau »

TARPTAUTINĖ PAGYVENUSIŲ ŽMONIŲ DIENA

Spalio 1 – oji tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Išmintis įgyjama ne iš vadovėlio, ji nukalama iš gyvenimo patirties. Tokia gražia proga mūsų įstaigoje koncertavo Ukmergės kultūros skyriaus ansamblis „Sesulės“ ir ansamblio „Šilojas“ solistės (vadovas Marius Mikučionis).

Daugiau »

Kontaktai

VIEŠOJI ĮSTAIGA LIETUVOS REABILITACIJOS IR SLAUGOS CENTRAS

El. p. info@lrsc.lt
Tel. +370 349 77050
Paupio g. 40, Ruklos k., Jonavos raj.