ĮRAŠAI

PO RUDENS DANGUM

Kermošius Jonavos mieste „Po rudens dangum“. Įdomiai praleisti dieną bei įsigyti įvairių rankų darbo gaminių kviečiami visi Jonavos ir gretimų miestelių ir kaimelių gyventojai. Rudens šventėje su pačių pagamintais rankdarbiai šauniai sudalyvome ir mes.  

Daugiau »

ŠAŠKIŲ TURNYRAS

Šaškės – tai menas (ir jų nepakeis nei kinas, nei filharmonija), šaškės – tai sportas ( ir ne lengvesnis už sunkumų kilnojimą arba ledo ritulį), šaškės – tai mokslas (nors ir ne matematika). mokslininkas ir šaškininkas J.Fominych (Permė) Šį penktadienį šaškių turnyras džiaugsmingai „praūžė’ mūsų įstaigoje. Sveikiname nugalėtojus: I – a vieta Vytautas ir Viktorija; II – a vieta Nerijus

Daugiau »

ŠV. MIŠIOSE

Rugsėjo 8 d. dalyvavome Trakų švč. Mergelės Marijos apsilankymo bazilikoje Mišiose, skirtose Mergelės Marijos gimimo garbei. Mišias aukojo kardinolas Audrys Juozas Bačkis. Jis kvietė visus prisiminti gailestingumą ir tapti gailestingais. Po šv. Mišių pasigrožėjome šalia bazilikos esančio ežero grožiu.

Daugiau »

PASITINKAM RUDENĮ

  Ruduo – derliaus metas. Šiandienos gražią ir saulėtą popietę paskyrėme lietuvių mėgstamai daržovei – b u l v e i. Žaidėme žaidimus, minėme mįsles, kepėme lauže bulves, kurios pagardintos sviestu ir prieskoniais – tik „užrūko“ ir neliko …

Daugiau »

SVEIKINAME RUGPJŪČIO MĖNESĮ GIMUSIUS

Rupjūčio mėnesio gimtadieniai – labai laukta šventė, nes žaidimai, muzika, smagios dainos ir kitos linksmybės leido nuotaikingai palydėti vasarėlę. Gintarės laikinos tatuiruotės – sulaukė didelio susidomėjimo jaunimo tarpe.

Daugiau »

ŽOLINĖS

Nuo seno  rugpjūčio viduryje lietuvių švęsta Žolinės šventė, kasmet primena mums apie artėjantį rudenį, leidžia pasidžiaugti gausiu derliumi ir nudirbtais vasaros darbais. Ta proga mūsų įstaigos bendruomenė susibūrė minėti šią gražią vasaros ir rudens sandūros šventę. Kunigas Giedrius Maskolaitis laikė Šv. Mišias, laimino žmones, išklausė išpažinčių. Po Šv. Mišių vyko gyventojams skirta lyrinė valandėlė –  giedamos giesmės ir skaitomi eilėrasčiai.

Daugiau »

DRAUGYSTĖS DIENA

Draugystės diena paminėta komponuojant gyvų gėlių kompozicijas. Daug diskusijų apie draugystę, kūrybinės užduotys, apdovanotos gražiausios gėlių kompozicijos.    

Daugiau »

POPIETĖ SU AUGINTINIAIS

Laikas praleistas su augintiniais – įnešė įstaigoje daug linksmo šurmulio.  Gyventojai turėjo galimybę praleisti popietę su gyvūnais: klausėsi edukacinio pasakojimo apie gyvūnijos pasaulį, žaidė su šunimis, aplankyti gulintys gyventojai.    

Daugiau »

PILIGRIMINĖ IŠVYKA

Piligriminė išvyka į Gurionių kaimą – kardinolo Vincento Sladkevičiaus gimtinę. Kardinolo garbei įkūrtas rožinių slėpinių kelias.  Apžiūrėtos penkios rožinio slėpinių kelio koplytėlės, vaizduojančios biblines scenas bei Lietuvos katalikų gyvenimo istorinius įvykius.  

Daugiau »

Kontaktai

VIEŠOJI ĮSTAIGA LIETUVOS REABILITACIJOS IR SLAUGOS CENTRAS

El. p. info@lrsc.lt
Tel. +370 349 77050
Paupio g. 40, Ruklos k., Jonavos raj.